REZERWACJA W PENSJONACIE

Pensjonat Sztynort

REGULAMIN

Witamy Państwa serdecznie w naszym Pensjonacie i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych Gości.

 

1. Recepcja czynna jest całą dobę.

2. Doba hotelowa trwa od 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 12:00 w dniu wyjazdu.

3. Należność za pobyt pobierana jest z góry w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu należność za całość pobytu nie ulega zmianie. Opłata miejscowa wliczona jest w cenę pokoju.

4. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nieposiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednio wpłatę zadatku w kwocie 30% wartości pobytu.

5. Zadatek jest zwracany w całości jeżeli nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

6. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytu.
7. Jeżeli Gość zakwateruje się w pokoju do godziny 6.00 płaci cenę zakwaterowania za poprzednią noc.

8. Jeżeli gość zażąda przedłużenia zakwaterowania, może być mu zaoferowany inny pokój niż ten, w którym mieszkał pierwotnie.

9. Pokój jest zarezerwowany dla gości do godziny 20:00, jeżeli na zamówieniu nie jest ustalona inna godzina. Po tej godzinie rezerwacja zostaje anulowana, a zadatek nie jest zwracany.

10. Pobyt dzieci do lat trzech zakwaterowanych w pokojach rodziców jest bezpłatny. Za dzieci w wieku powyżej 3 lat obowiązuje pełna opłata noclegowa.

11. Obowiązuje zakaz palenia papierosów, e-papierosów oraz używania otwartego ognia na terenie całego obiektu (poza miejscem do tego specjalnie wyznaczonym – na zewnątrz). W razie naruszenia zakazu zostaną Państwo obciążeni kosztami odświeżania pokoju i interwencji Straży Pożarnej w przypadku uruchomienia DSO. W obu przypadkach jest to koszt 2000 zł.

12. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zakręcenie wody, zamknięcie okien, wyłączenie światła i urządzeń elektrycznych.

13. Prosimy o zamykanie swoich pokoi na klucz. Opłata za zgubienie kluczy wynosi
100 zł.

 

 

 

14. Po wcześniejszym uzgodnieniu, zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji za zgodą właścicieli obiektu. Koszt zakwaterowania zwierząt wynosi 40 zł za cały pobyt. Szczegóły pobytu ze zwierzętami opisane są w Załączniku I (do wglądu w recepcji).

15. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe
z ich winy lub z winy ich podopiecznych i osób odwiedzających.

16. Goście powinni niezwłocznie zawiadomić recepcję o wystąpieniu szkody w pokoju bądź też o jej stwierdzeniu.

17. W trosce o bezpieczeństwo dzieci nie można pozostawiać ich bez opieki dorosłych
w pokojach lub pozostałych miejscach publicznych.

18. Pensjonat nie odpowiada za rzeczy pozostawione przez Gości na terenie obiektu. Ubrania i bielizna osobista (z wyjątkiem okryć wierzchnich) oraz przedmioty higieny osobistej pozostawione przez Gości w pokojach nie są przechowywane.

19. Sprzątanie pobieżne oraz wymiana ręczników następuje co 3 dni (godziny sprzątania do ustalenia z recepcją). Częstsza wymiana jest odpłatna (wymiana ręczników: 10 zł, wymiana pościeli: 20 zł).

20. Posiłki:

Śniadania serwowane są w godzinach od 8:00 do 11:00 w Restauracji Pensjonatu. W przypadku gdy w obiekcie przebywa ponad dwudziestu pięciu gości, śniadania są w formie bufetu szwedzkiego.

Obiad wydawany jest między godz. 15:00 a 19:00.
Restauracja czynna jest od godz. 08.00 do 22:00 (zamówienia z karty).
21. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w Pensjonacie od 23:00 do 7:00.

22. Parking na terenie posesji przeznaczony jest tylko dla Gości posiadających zakwaterowanie w Pensjonacie. Parking pojazdów jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

23. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z Recepcją. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22:00.

24. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy
o poinformowanie Recepcji.

 

DZIĘKUJEMY ZA PRZESTRZEGANIE REGULAMINU.

ŻYCZYMY MIŁEGO WYPOCZYNKU!

 

 

 

Załącznik I

PRZYJAZDY ZE ZWIERZĘTAMI

Jeśli w naszym Pensjonacie towarzyszy Państwu pies lub kot, proszę pamiętać o zakazie przebywania zwierząt na łóżku czy innych meblach. Pościel oraz ręczniki nie powinny mieć kontaktu ze zwierzęciem. Jeżeli podczas pobytu posiadane przez Państwa zwierzę dokona jakichkolwiek zniszczeń, zostaną Państwo obciążeni kosztami naprawy zniszczeń. Prosimy o sprzątnięcie i wyrzucenie wszelkich nieczystości pozostawionych przez zwierzę. Jeśli potrzebujecie Państwo misek lub kuwety dla kota – prosimy o kontakt z Recepcją. Obowiązuje całkowity zakaz pozostawiania zwierząt w pokoju bez opieki. Prosimy zadbać o zachowanie ciszy przez Państwa zwierzę w trakcie pobytu w obiekcie.

 

 

INFORMACJA
PORT SZTYNORT

663 427 780

KONTAKT Z BIUREM CZARTERU JACHTÓW
Ewa Andruczyk
kom. +48 663 427 780
czarter@portsztynort.pl

KONTAKT Z KAPITANATEM
Marek Tymcio
Kapitan Portu
tel +48 663 427 779
kapitan@portsztynort.pl

KONTAKT Z RECEPCJĄ PENSJONATU
Pensjonat Sztynort***
Sztynort 10
11-600 Węgorzewo
kom. +48 663 427 783
recepcja@portsztynort.pl

OFERTA DLA FIRM
Beata Kidaj kom. +48 663 427 780
biuro@portsztynort.pl